logo

STİCKER ETİKET MAKİNASI

  • Aplikatörü dahil olmak üzere kendi tasarımımız ve üretimimiz olan Sticker Etiketleme Makinalarımız şişe , kavanoz, kutu vb. birçok üründe sticker etiketleri ürünlere yapıştırma amaçlı uygulanmaktadır.
  • Sticker etiketleme makinaları rulo halinde etiketlenecek şişe, kavanoz ve kaba göre tasarlanan etiketin, istenilen bölgeye tek tek yapıştırılma işlemidir.
  • Etiketleme makinelerinin sürekliliği için makine üzerinde kullanılan ekipmanların kaliteleri önemlidir. Khrome Makine olarak makine üzerinde kullanılan Pnomatik,elektrik,eletronik malzemelerimizi dünyada öncü olarak bulunan firmaların ürünlerini kullanmaktadır.
  • Makinelerimizin bütün yedek parçaları temini doğrudan Khrome Makina tarafından yapılmaktadır. Makinamımızın teslimi sonrasında ilgili personele eğitimi sağlanıp teslim edilmektedir. İşine gönül veren personelimiz sayesinde uzun vadede oluşabilecek arızalar için yerinde çözüm ve görüntülü görüşme sayesinde doğrudan en kısa sürede arızayı gidererek müşterilerimizin üretimlerini aksatmamayı birincil öncelliğimiz olarak belirledik.
  • Etiketleme modüllerimizde(aplikatör) olduğu gibi tam-otomatik etiketleme makinalarımızda da yazılımı dışarıdan değil firmamızda mevcutta yer alan otomasyon mühendisleriyle hazırlanmıştır.